Zamiast słodkiego sobotniego lenistwa, w ostatni dzień lutego spora grupka uczniów naszej szkoły przystąpiła do próbnych egzaminów CAE i FCE. Po ostatnich kilku miesiącach ciężkiej pracy i zmagania się z wszelkimi niedociągnięciami w naszej wiedzy z języka angielskiego, możemy śmiało stwierdzić, że daliśmy z siebie wszystko.

Teraz pozostało tylko czekać z niecierpliwością na jak najlepsze wyniki… We keep our fingers crossed.

Wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze się nie zdecydowali na udział w zajęciach i sprawdzenie się w warunkach egzaminacyjnych, serdecznie zapraszamy, a tym którzy już podjęli ten „challenge” gratulujemy i mamy nadzieję, że nadal z takim samym zapałem będą pogłębiać swoją wiedzę o jakże pięknym języku Szekspira.

tekst: Patrycja Górska 1gC

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Aktualności, Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna, Patronacki Profil Politechniczny.