Cambridge English

Certyfikaty językowe w naszej szkole

logo

Od 2013 roku nasza szkoła współpracuje z British Council w ramach Addvantage Partnership Programme.

Dzięki temu nasi uczniowie mają możliwość zdania egzaminu B2 First, zwanym również the First Certificate in English (FCE) lub C1 Advanced – the Certificate in Advanced English (CAE) na terenie szkoły, ze zniżką udzielaną szkołom organizującym takie egzaminy. Co więcej, parę miesięcy przed terminem właściwego egzaminu, uczniowie mają prawo do bezpłatnego próbnego egzaminu przeprowadzonego przez licenjonowanych egzaminatorów Cambridge English.

Ponadto, w naszej szkole licencjonowani egzaminatorzy przeprowadzają warsztaty na temat efektywnych metod przygotowywania się do tych egzaminów, szczególnie do ich części ustnej.

Co więcej, aby jak najlepiej przygotować naszych uczniów do zdania tych egzaminów językowych, na terenie naszej szkoły odbywają się bezpłatne zajęcia, w czasie których uczniowie mają możliwość doskonalenia umiejętności niezbędnych do otrzymania tego międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego dobrą znajomość języka angielskiego.