Początek maja jest dla naszego kraju szczególnym czasem, dlatego postanowiliśmy uczcić go w sposób, na jaki pozwala nam obecna sytuacja. W ramach rekompensaty za brak apeli szkolnych i innych wydarzeń okolicznościowych uczniowie 38. Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu, stworzyli krótkometrażowe filmy, w których interpretują na swój sposób hasła konstytucji, zwracając uwagę na wartości uniwersalne, istotne dla swojego pokolenia.

Mamy nadzieję, że nasz materiał skłoni do refleksji i ucieszy Wasze oczy.

Nad projektem pracowali: Marianna Cholewicka, Julia Lemańska, Ryszard Romański, Natalia Stanišić, Kinga Wesołowska

Opieka artystyczna: Wojciech Kobus

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Informacje, Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna, Patronacki Profil Politechniczny.