Młodzi Ratownicy

Cześć,

z tej strony Społeczeństwo Młodych Ratowników!

Jesteśmy uczennicami klasy 2C i realizujemy projekt społeczny w ramach olimpiady Zwolnieni Z Teorii. Uczniowie starszych klas mogą nas kojarzyć jako zwyciężczynie zeszłorocznego projektu, zgłoszonego w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki Waszym głosom udało nam się zaprosić do szkoły firmę Medevac, która przeszkoliła część z Was, udzielając lekcji z pierwszej pomocy.

Dzień przed rozpoczęciem kursów wystąpiłyśmy również w programie Dzień Dobry TVN i zaprezentowałyśmy poprawne RKO oraz opowiedziałyśmy o naszym projekcie. W międzyczasie udało się uzyskać partnerstwo firmy Enea i banku ING, cały czas staramy się o kolejne.

Niedługo planujemy przeprowadzić warsztaty dla poznańskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Śledźcie nas na Instagramie: @spol_mlodych_ratownikow i Facebook’u: Społeczeństwo Młodych Ratowników, bo to jest dopiero początek!

Posted in Aktualności.