Lucyna Kędzierska – wychowanie fizyczne

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Moją pasją jest sport, ale lubię też spędzać czas czytając dobrą książkę lub oglądając film. Oprócz nauczania wychowania fizycznego jestem tutorem i trenerem Odysei Umysłu.

Katarzyna Sobkowiak – wychowanie fizyczne

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Skończyłam AWF w Poznaniu kierunek nauczycielski. Od dziecka moją pasją był sport i tak jest do dzisiaj. Trenowałam lekkoatletykę, a moją wybraną konkurencją był chód sportowy. Od kilku lat zajmuję się, z dużymi osiągnięciami, szkoleniem młodzieży w tej dyscyplinie. Moi wychowankowie co roku zajmują czołowe miejsca w Gimnazjadzie. Obok lekkoatletyki moją drugą ulubioną dyscypliną jest piłka siatkowa, co zaowocowało uruchomieniem szkolnej drużyny dziewcząt, która prezentuje się na wysokim poziomie. W wolnym czasie trenuję spinning. Ferie zimowe uwielbiam spędzać na nartach. Lubię ciekawą książkę i dobry film.

Rafał Zakrzewski – wychowanie fizyczne

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego, którego ulubioną dyscypliną sportu jest koszykówka. Kiedyś śledziłem dokonania mego guru z Chicago Bulls Michaela Jordana. Prócz tego, że zawsze chciałem dążyć do tej perfekcji, do której on doszedł, to jeszcze nauczył mnie bycia konsekwentnym i uparcie zmierzającym do wyznaczonego celu.

Drugą moją pasją jest bardzo szeroko pojęta muzyka. Zajmuję się akustyką, dzięki czemu mam możliwość kontaktu z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. Do tego wszystkiego spędzam weekendy bawiąc się w prezentera muzycznego.

Kolejną sprawą którą będę chciał Wam przekazać to pomaganie zwierzętom. Od wielu lat jestem wolontariuszem działającym w schroniskach / przytuliskach dla bezdomnych zwierząt. Dzięki temu nauczyłem się tego, czego już troszeczkę brakuje w obecnym świecie czyli wrażliwości, empatii i bezinteresownej pomocy potrzebującym zwierzętom. A wierzcie mi, że pomoc jest potrzebna na wielu płaszczyznach

Michał Omieczyński - wychowanie fizyczne, informatyka

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Moją ulubioną dyscypliną sportową jest piłka siatkowa, do której mam uprawnienia trenerskie. Ponadto posiadam uprawnienia instruktora LA, piłki nożnej i nordic walking. Ukończyłem studia podyplomowe z informatyki oraz biologii, dzięki czemu mogę uczyć także tych przedmiotów.

W pracy z młodzieżą najbardziej cenię kreatywność oraz pozytywne myślenie. W wolnych chwilach lubię podróżować oraz leniuchować ☺.