Zarówno dramaty Szekspira, jak i mroczne sekrety Lovecrafta nie stanowią problemu dla naszych licealistów. We wtorkowym konkursie Booktalking wachlarz prezentacji dzieł znanych autorów był niezwykle szeroki, począwszy od krwawych intryg i mordów, poprzez pęd do sławy, na problemach współczesnej młodzieży skończywszy. Konkurencja była bardzo zacięta, ponieważ wszyscy uczestnicy starali się zaprezentować swoje dzieła w oryginalny i kreatywny sposób.

Tym bardziej gratulujemy naszym uczniom: Kacprowi Szłapińskiemu z klasy 1gB zajęcia 1 miejsca 🙂 w kategorii wystąpień indywidualnych oraz Asi Szewczyk, Natalii Urbanowskiej i Łukaszowi Prusakiewiczowi z klasy 3a za 2 miejsca 🙂 w kategorii wystąpień zespołowych.

Jury podkreśliło niezwykle wysoki poziom znajomości języka angielskiego naszych uczniów.

Gratulujemy!

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Aktualności, Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna, Patronacki Profil Politechniczny.