We wtorek, 23 października, grupa uczniów pod opieką polonistki, Ewy Pawlety, niezrażona jesienną, deszczową pogodą, wybrała się na wieczorne przedstawienie do Teatru Nowego w Poznaniu. Spektakl „Przesilenie” prowokował, bawił, ale przede wszystkim skłaniał do refleksji na temat tego, co w życiu najważniejsze. Zabawne perypetie dwójki trzydziestoparoletnich bohaterów, przeplatane pięknymi piosenkami w ich wykonaniu, zakończyły się konkluzją o potrzebie miłości i bliskości. Pierwsze wyjście młodych teatromanów w tym roku szkolnym należy uznać za udane. Do teatru zapraszamy znów już w listopadzie!

autor tekstu: Ewa Pawleta

dav

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Aktualności, Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna, Patronacki Profil Politechniczny.