Ogromny sukces naszych uczennic podczas XIX edycji Konkursu Poezji i Piosenki Irlandzkiej organizowanego przez Szkołę Języków Obcych PROGRAM w Poznaniu.

W tym roku naszą szkołę reprezentowały dwie uzdolnione artystki – Marysia Dąbrowska z klasy 2b i Tatiana Bednarek z klasy 1c. Dziewczyny wykazały się ogromną wrażliwością, a także wysokim poziomem języka angielskiego, co zostało docenione przez konkursowe jury.

Marysia, za wykonanie utworu „Cherry wine” Hoziera, otrzymała nagrodę główną i GRAND PRIX konkursu. Nagrodą jest tygodniowy kurs językowy w Irish College of English w Irlandii. Ponadto występ Marysi tak bardzo ujął swoją wyjątkowością jury, że postanowiono przyznać jej dodatkowo nagrodę w postaci miesięcznego kursu aktorskiego w STA Studio Aktorskie.

Tatiana, która zaprezentowała wiersz „The Wayfarer” Patricka Pearse’a, zajęła II miejsce w kategorii Recytacja. W nagrodę odbędzie konsultacje wokalne w The Art of Voice Studio.

Tegoroczny Dzień św. Patryka był dla nas naprawdę wyjątkowy - pełen emocji i niezapomnianych chwil. Dziewczyny, jesteśmy z Was dumni i życzymy Wam wielu artystycznych i językowych sukcesów!

Posted in Aktualności.