W dniu 27 września 2018 roku klasa II A pod opieką pani Mileny Kaliszak i pana Scotta Richardsa udała się do Goszczanowa, aby przygotować niespodziankę dla swoich koleżanek i kolegów z pierwszych klas.

Uczniowie zorganizowali wiele konkurencji, które sprawiły jeszcze więcej radości. Od tej pory gry zręcznościowe i zespołowe to dla nas pestka. Wyławianie zębami jabłek bez pomocy rąk czy współpraca podczas wspólnego pokonywania toru przeszkód zintegrowały wszystkich i pozwoliły poznać się z innej strony. Na koniec uczennice klasy II A zaproponowały wspólny taniec: „belgijkę”. Nie było osoby, która zrezygnowała z tej rozrywki.

Z pewnością pierwsze otrzęsiny w naszej szkole możemy zaliczyć do udanych. Świetna organizacja, piękna pogoda, dużo radości i współpraca to klucz do sukcesu.

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Aktualności, Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna, Patronacki Profil Politechniczny.