Po czwartkowych zmaganiach z jak najlepszym poradzeniem sobie z diagnozą etapową, nasi uczniowie przygotowujący się do egzaminów FCE oraz CAE (lub CIA jak ktoś woli), zamiast zająć się pieczeniem świątecznych pierników czy gruntownymi porządkami, uczestniczyli w warsztatach Jak skutecznie przygotować się do części ustnej egzaminu?

W czasie dwugodzinnych warsztatów, prowadzonych przez Panią Krystynę Kułak – egzaminatora Centrum Egzaminacyjnego British Council, uczniowie zapoznali się ze strukturą egzaminu FCE oraz CAE, ze szczególnym uwzględnieniem ich części ustnej. Następnie przyszedł czas na część praktyczną; uczniowie mogli zapoznać się z autentycznymi materiałami egzaminacyjnymi oraz zmierzyć się z przygotowaniem i zaprezentowaniem wypowiedzi ustnej do każdej części egzaminów. W czasie ćwiczeń Pani Krystyna Kułak udzielała naszym uczniom cennych wskazówek.

Warsztaty zakończyły się obejrzeniem instruktażowego filmu z autentycznego egzaminu .

Miejmy nadzieję, że warsztaty pomogą naszym uczniom w osiągnięciu najlepszych wyników na egzaminie próbnym w styczniu oraz właściwym w maju.

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Aktualności, Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna, Patronacki Profil Politechniczny.