PODAJ ŁAPĘ – KARMA WRACA

W bieżącym roku szkolnym sekcja Zwierzątka działał bardzo prężnie. Zorganizowaliśmy pięć wyjazdów do schroniska dla zwierząt, zawieźliśmy 2434 kg karmy, którą pozyskaliśmy od uczniów naszej szkoły, a także 3 pary grabi dwunastozębnych oraz 3 kartony rękawiczek jednorazowych. Przekazaliśmy 3500 zł na zabiegi medyczne, trzykrotnie zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy podczas zebrań z rodzicami, zbierając 4500 zł. Pięć razy wolontariusze zaprosili uczniów na małe conieco podczas „słodkich przerw”. Dwie wolontariuszki przeprowadziły prelekcję o naszej sekcji w klasach licealnych. Jak co roku wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Zerwijmy łańcuchy”. Zorganizowaliśmy kiermasz książek, który cieszył się ogromnym powodzeniem. Dwukrotnie przeprowadziliśmy konkurs na przyniesienie największej ilości karmy. Zorganizowaliśmy koncert charytatywny „Podaj łapę-karma wraca 2” w klubie Blue Note.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym wolontariuszom oraz rodzicom, którzy wozili uczniów, karmę oraz dary do schroniska.

Rafał Zakrzewski​

Posted in Informacje.