Dnia 08.02.2018 r. odbyła się dyskoteka szkolna zorganizowana przez Samorząd Uczniowski oraz członków grupy projektowej, której opiekunem jest pan Andrzej Kabala.

Dyskoteka zaczęła się o godzinie 17:00. Kierując się do auli, można było zrobić sobie zdjęcie na ściance obklejonej płytami winylowymi. Na holu znajdowały się śnieżynki oraz przeróżne dekoracje.

Podczas balu zimowego wszyscy tańczyli w rytm muzyki z lat 60., 70., 80. i 90. Niektórzy przebrali się w charakterystyczne dla tamtego okresu stroje. W połowie balu zostali wybrani król i królowa balu, którymi okazali się pan Scott Richards oraz pani Milena Kaliszak.

Mimo małej liczebności uczniów dyskoteka była bardzo udana, a wszyscy uczestnicy cudownie się bawili. Zabawa skończyła się o godzinie 20:00. Ten wieczór na pewno długo zostanie w pamięci uczniów.

Autor: Zosia Janiak, klasa G2C

Posted in Informacje.