Inauguracja współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu

W poniedziałek 30 października w murach naszego Liceum odbyła się uroczysta inauguracja nawiązania współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Na to wydarzenie przybyli przedstawiciele UEP – Pani Prodziekan, prof. Halina Zboroń, Pani prof. Agnieszka Ziomek, pełniąca funkcję koordynatora do spraw współpracy oraz Pan prof. Piotr Michoń. Gości powitała Pani Dyrektor mgr Elżbieta Marciniak.

Państwo Profesorowie przybliżyli naszym uczniom ideę współpracy. Następnie doszło do podpisania porozumienia. Na koniec Pan prof. Piotr Michoń wygłosił interesujący wykład, w którym zwrócił uwagę na rolę małych kroków, które nieraz mogą prowadzić do sukcesu.

Wyczekujemy pierwszych warsztatów, które odbędą się na Uniwersytecie Ekonomicznym pod koniec listopada. O szczegółach uczniowie zostaną poinformowani przez dziennik elektroniczny.

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Informacje.