Podaj łapę …

Współpraca z Podaj Łapę Karma Wraca.
Ogromne podziękowania dla Julii Zalasińskiej i jej przyjaciół za dostarczenie Szarpsiaków do 38. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu.
Projekt odbył się w ramach programu ib, czyli matury miedzynarodowej w prywatnym liceum Gaudium et Studium. W ramach projektu odbyły się warsztaty zorganizowane w klasach 1-5. Celem warsztatów było zrobienie ogromnej ilości zabawek, a dokładniej szarpaków dla psów ze schroniska. Akcja przyciągnęła dużą uwagę w szkole i wszyscy pracowali z zaangażowaniem. Uczniowie klas 4 (organizatorzy akcji) zaopiekowali się młodszymi kolegami i poinstruowali ich, w jaki psoób jak poprawnie zaplatać zabawki. Dzięki tej akcji wszyscy spędzili czas w miłej atmosferze, a dzieci ze szkoły podstawowej były przeszczęśliwe, że mogą pomóc pieskom.
Posted in Informacje.