Roztańczony luty w Klubie Melomana

Przedświąteczna oferta Klubu Melomana

Zapraszam wszystkich zainteresowanych Uczniów, Rodziców i Nauczycieli na dwa grudniowe spektakle. Atrakcją dla prawdziwych koneserów będzie,
tuż po premierze, pełna pogańskich mitów, prasłowiańskich bohaterów, baśniowa opera Feliksa Nowowiejskiego „Legenda Bałtyku”. Nastrój Świąt Bożego Narodzenia udzieli się nam na pewno podczas dwóch spektakli „Dziadka do orzechów”. Inscenizacja jednego z najsłynniejszych baletów w historii muzyki to prawdziwe widowisko. Uczta nie tylko dla uszu.

Pełną listę wydarzeń w sezonie 2017/2018 znajdziecie tutaj.

Roztańczony luty w Klubie Melomana

Zapraszam wszystkich zainteresowanych Uczniów, Rodziców i Nauczycieli na wyjątkowo interesujący koncert oraz dwa spektakle baletowe.

Program koncertu filharmonicznego wypełni jedna z najciekawszych symfonii Antona Brucknera i pełen wirtuozerii koncert Ferenca Liszta – największego rywala Fryderyka Chopina. Z kolei oba balety wybitnych rosyjskich twórców XX wieku to niezwykle popularne widowiska. Przepiękna muzyka, libretta oparte na wspaniałych literackich pierwowzorach i doskonała realizacja sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających koneserów.

2 II 2018 r. (piątek), godz. 19.00, Aula UAM – „Rozmach i wirtuozeria” – Ferenc Liszt –
I Koncert fortepianowy Es-dur, Anton Bruckner – VII Symfonia E-dur (Mariam Batsashvili – fortepian, Ainārs Rubikis – dyrygent) 15 rezerwacji. Bilety w cenie 20 zł można zamawiać
u p. Andrzeja Kabali do 26 I 2018 r.

3 II 2018 r. (sobota), godz. 19.00, Teatr Wielki – Rodion Szczedrin „Anna Karenina”
32 rezerwacje. Bilety w cenie 65/75 zł można zamawiać u p. Andrzeja Kabali do 19 I 2018 r.

8 II 2018 r. (czwartek), godz. 18.00, Teatr Wieki – Sergiusz Prokofiew „Kopciuszek”
32 rezerwacje. Bilety w cenie 55/65 zł można zamawiać u p. Andrzeja Kabali do 24 I 2018 r.
ad

Rosyjski styczeń w Klubie Melomana

Zapraszam wszystkich zainteresowanych Uczniów, Rodziców i Nauczycieli na dwa styczniowe spektakle. Tym razem polecam chyba najsłynniejszy balet
w historii muzyki – „Jezioro łabędzie” Piotra Czajkowskiego, a wcześniej historyczną operę Modesta Musorgskiego – „Borys Godunow”.
Obie inscenizacje były entuzjastycznie przyjęte, zarówno przez krytyków muzycznych jak i zwykłych widzów, wielbicieli oper i baletów. Mam nadzieję, że i naszym Melomanom przypadną one do gustu.

Życzę wielu muzycznych wrażeń z najwyższej półki przez dwanaście miesięcy 2018 roku.

14 I 2018 r. (niedziela), godz. 18.00, Teatr Wielki – Modest Musorgski „Borys Godunow”, 16 rezerwacji. Bilety w cenie 55/65 zł można zamawiać u pana Andrzeja Kabali
do 21 XII 2017 r.

21 I 2018 r. (niedziela), godz. 18.00, Teatr Wielki – Piotr Czajkowski „Jezioro łabędzie”,
32 rezerwacje. Bilety w cenie 65/75 zł można zamawiać u pana Andrzeja Kabali