Szkoła z charakterem

Firma Forum Media Polska, wydawca czasopisma Charaktery, rozpoczęła cykl warsztatów zorganizowanych w ramach semestralnego projektu „Szkoła z Charakterem”, który trwa od stycznia do maja 2023 roku. Współpracą w ramach projektu objęta jest klasa pierwsza o profilu psychologiczno-prawnym w XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka- Jeziorańskiego w Poznaniu.

Celem projektu jest m.in. popularyzacja treści dotyczących zdrowia psychicznego oraz zagadnień prawnych związanych z etapami prac redakcyjnych oraz publikowaniem treści w social mediach. Uczniowie aktywnie biorą udział w projekcie, rozwijając swoje zainteresowania oraz umiejętności, jednocześnie realizując założenia profilu zawodowego klasy.

Posted in Informacje.