Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie, w tym roku szkolnym Klub Melomana będzie nadal działał, mimo mojej nieobecności w szkole. Opiekę nad nim przejmuje pani Barbara Szejnfeld, i to ona będzie dokonywała zapisów chętnych osób (uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz ich rodziny, znajomi…).

Na początku każdego miesiąca będę wysyłał ofertę na cały kolejny miesiąc. Zainteresowane osoby muszą do końca określonego terminu opłacić bilety, zamówić wejściówki na wydarzenia muzyczne, w których chcą uczestniczyć. Liczy się oczywiście kolejność zgłoszeń i dokonania płatności. Tuż po tym terminie wykupię wszystkie bilety i odbiorę wejściówki, a następnie przekażę je pani Barbarze Szejnfeld, która to rozda wśród zainteresowanych.

Proszę się zapoznać z ofertą na wrzesień i październik. Będę na wszystkich tych wydarzeniach. Szczególnie polecam popremierowy spektakl barokowej opery Jerzego Fryderyka Haendla „Juliusz Cezar w Egipcie” pod dyrekcją znakomitego Paula Esswooda, przebojową i chwytającą za serce „Traviatę” Giuseppe Verdiego, koncert pod dyrekcją światowej sławy Paula McCreesha oraz „Missa pro pace” Wojciecha Kilara.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu muzycznych wrażeń – Andrzej Kabala

Klub Melomana – wrzesień i październik 2018