PIERWSZY FESTYN 38. DLO

W dniu 19 maja 2018 r. w godzinach popołudniowych odbył się coroczny szkolny festyn zorganizowany przez Uczniów, Rodziców i Grono Pedagogiczne 38. Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Uczniowie wszystkich klas przygotowali stoiska, na których za drobną opłatą można było kupić coś do jedzenia bądź picia.

Festyn uświetniły występy gitarowe, pokazy tańców latynoamerykańskich i klasycznych, występy gimnastyczne oraz pokazy chemiczne. Uczniowie świetnie się bawili, tańcząc na płycie boiska belgijkę i taniec kowbojski.

Ogromnym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa – można było wygrać wiele cennych nagród, między innymi głośnik bezprzewodowy, bony do wykorzystania w salonach urody, sklepach i restauracjach oraz wiele innych.

Serdecznie dziękujemy sponsorom: Radzie Osiedla Junikowo i Radzie Rodziców, restauracji Autentyk przy ulicy Grunwaldzkiej, delikatesom Centrum przy ulicy Grunwaldzkiej, salonowi medycyny estetycznej Brawura przy ulicy Kamiennogórskiej, PERFETA SPA STUDIO przy ulicy Jeleniogórskiej, Pani Pożywiłko a także Rodzicom i Uczniom klas licealnych za zakup nagród głównych oraz wszystkim Uczniom i ich Rodzicom za wkład włożony w organizację festynu.

Tekst: Ewa Lewandowska

Zdjęcia: Eliza Hajdenrajch

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna, Patronacki Profil Politechniczny.