13 września 2018 roku w naszym liceum odbyły się warsztaty z zakresu podstaw autoprezentacji. Wzięły w nich udział klasy 1b oraz 1d. Spotkanie podzielone było na dwie części. Pierwszą prowadził Dominik Furmaniak z koła naukowego „Mówcy Politechniki„. Przedstawił on teoretyczne zagadnienia dotyczące wystąpień publicznych i prezentacji. Jako drugi swoją wiedzą praktyczną z zakresu konferansjerki i sztuki mówienia podzielił się Bartosz Bartkowiak, który dodatkowo udzielił nam kilku wskazówek, jak przerodzić pasję w hobby. Swoją opinię na temat prelekcji wyraziło kilku uczniów naszej szkoły:

Podobało mi się nastawienie tych chłopaków do warsztatów. Widać, że obydwoje przyszli nie z przymusu, a z pasji, by podzielić się z nami swoimi zainteresowaniami. Wszystko było przeprowadzone w ciekawy oraz pełen humoru sposób

– Jakub Toporski, klasa 1b.

Oba wykłady się idealnie uzupełniały, bo jeden był o teorii techniki przemawiania, a drugi ciekawie przedstawiał przeżycia osoby pracującej głosem.

– anonimowy uczeń z klasy 1d.

Posted in Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacki Profil Politechniczny.