Drzwi Otwarte

Właśnie mija tydzień od Drzwi Otwartych 38. DLO. W tym czasie uczestniczyliście z nami m.in. w otwartych lekcjach dwujęzycznych, występach artystycznych naszych uczniów, debatach oksfordzkich, zajęciach sportowych. Było nam niezmiernie miło gościć Was w murach naszego liceum. Wydarzenie, takie jak Drzwi Otwarte, przypomin nam, jak istotną funkcję społeczną pełnimy jako nauczyciele. Każdemu młodemu człowiekowi zależy na zbudowaniu solidnych podstaw do funkcjonowania w przyszłości, a wybór odpowiedniej placówki może przybliżyć go do spełnienia marzeń. Dzięki rozmowom przeprowadzonym w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, czego oczekujecie od nowej szkoły i z czym wiążą się Wasze obawy. Bez względu na szkołę, którą wybierzecie, jesteśmy przekonani, że dokonacie słusznego wyboru.

fot. Jakub Płachetka, 3E

Dziękujemy! emy!