OKRĘGOWA RADA ADWOKACKA W POZNANIU

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że Okręgowa Rada Adwokacka w Poznaniu, uchwałą z 5 maja 2022 roku, objęła patronatem 38. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy ul. Drzymały w Poznaniu. Szkoła ta, jako jedna z nielicznych w Poznaniu, posiada klasę o profilu prawniczo-psychologicznym, kształcąc przyszłych prawników.

Patronat nad klasami o tym profilu sprawuje adwokat dr Agata Michalska-Olek, która, jako doświadczony wykładowca, przeprowadza z młodzieżą zajęcia dotyczące tematyki prawnej oraz organizuje – we współpracy z poznańskimi sądami rejonowymi – wyjścia z uczniami na rozprawy.

Wielkopolska Izba Adwokacka popiera działania społeczne i inicjatywy adwokatów mające na celu propagowanie wiedzy prawniczej wśród młodzieży.

Posted in Aktualności, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna.