Wielkopolskie Mecze Matematyczne Juniorów – podsumowanie 1. kolejki

W piątek 4 listopada odbyły się spotkania 1. kolejki Wielkopolskich Meczów Matematycznych Juniorów, których organizatorem jest nasza szkoła.

Rozegrane zostały dwa mecze pomiędzy reprezentacjami szkół podstawowych:

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu rozegrała mecz z Piątkowską Szkołą Społeczną im. dr Wandy Błeńskiej w Poznaniu. Mecz zakończył się wynikiem 29 : 28. Zwyciężyła Piątkowska Szkoła Społeczna! Poniżej krótka relacja fotograficzna ze spotkania:

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy rozegrała mecz z Publiczną Szkołą Podstawową Cogito w Poznaniu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6 : 10. Mecz wygrała Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy! Załączamy relację fotograficzną z rozegranego meczu:

Młodzieży biorącej udział w konkursie gratulujemy wszystkich rozwiązanych zadań! Nauczycielkom – opiekunkom drużyn składamy wyrazy podziękowań za sędziowanie swoich meczów!
Mecze odbywają się w ramach projektu, którego fundatorem jest Fundacja mBank Polska.
Posted in Informacje.