W kwietniu grupa naszych uczniów z klas pierwszych i drugich, pod opieką p. Fabiana Kropidłowskiego oraz p. Piotra Matuskiego, wzięła udział w Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Języku Angielskim MUSZKIETEROWIE SŁOWA w  Bydgoszczy.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w następujących składach:

- I drużyna: Mikołaj Łukaszewicz (kl. IIC), Szymon Bręk (kl. IIE), Olga Grumowicz (kl. IIB),

- II drużyna: Amelia Madaj (kl. IA), Wojciech Gawroński (kl. IA), Georgii Stepanov (kl. ID), Agata Wilamowska (kl. IB)

Choć był to nasz debiut w turnieju debat anglojęzycznych, to udało się nam wygrać dwie debaty fazy grupowej.

Zdobyte doświadczenie, kontakty nawiązane w środowisku debatanckim z naszego kraju i zza granicy oraz niesamowicie inspirująca atmosfera dodały nam sił do podejmowania kolejnych kroków w drodze do zwycięstwa w przyszłości! Uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłorocznej edycji turnieju.

Posted in Aktualności.