Nikt nie lubi pożegnań, zwłaszcza gdy między ludźmi pojawia się coś naprawdę niezwykłego. Świadectwem wyjątkowości relacji między uczniem i nauczycielem było Pożegnanie Maturzystów naszego liceum, które odbyło 28 kwietnia w Collegium Da Vinci. Dyrekcja, wychowawcy i uczniowie zaserwowali obecnym na sali rodzicom i rówieśnikom karuzelę emocji, charakterystyczną dla minionych trzech lat spędzonych w szkole. Galę wzbogaciły występy muzyczne absolwentów szkoły i rozdanie nagród “Mikrofony”, które otrzymali uczniowie wykazujący się nieprzeciętnymi działaniami na przestrzeni ostatnich trzech lat. “Mikrofony” zostały przyznane w następujących kategoriach: praca na rzecz szkoły, człowiek renesansu, nauki humanistyczne, nauki ścisłe, postawa moralna, samorządność, ambasador 38., wolontariat, lingwistyka, sztuka, nagroda dyrektora szkoły. Nagrody otrzymali również rodzice, uznani zgodnie z nazwą kategorii za przyjaciół szkoły. Życzymy powodzenia wszystkim absolwentom w zmaganiu się z nową rzeczywistością.

May the force be with you!

Posted in Aktualności.