Uczniowie klas pierwszych pojechały na wycieczkę szkolną do Pragi. Przez 3 dni klasy nie próżnowały, już pierwszego dnia rozpoczęły od zwiedzania Kutnej Hory niedaleko stolicy Czech, a wieczorem wybrały się na podziwianie Pragi nocą. Klasa 1A miała też okazję tego dnia podróżować czeską komunikacją miejską.

Drugi dzień zwiedzania był bardzo intensywny, uczniowie przeszli wiele kilometrów zabytkowych ulic tego urokliwego miasta – zarówno z przewodnikiem, jak i w czasie gry miejskiej.

Trzeciego dnia, po zakupieniu czekolad Studentska i Lentilek,  spokojnie powrócili do Poznania.

Wycieczka była bardzo przyjemna i dała uczniom możliwość poznania kultury kraju Krecika, a także integrację oraz możliwość zebrania sił na dalszą walkę o końcowe oceny.

Łukasz Lange, klasa 1a

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Aktualności, Patronacki Profil Politechniczny.