Sesja fotograficzna

Kilka miesięcy temu, w piękny jesienny dzień nakrapiany słońcem, w urokliwym Parku Sołackim przylegającym do naszej szkoły, odbyła się sesja fotograficzna z udziałem naszej młodzieży. Dziękujemy Modelkom i Modelom za zaangażowanie! Zdjęcia w pełni oddają Waszą pozytywną energię, którą dzielicie się z nami na co dzień!!!

Nic by jednak nie było możliwe bez udziału Przyjaciółki naszego Liceum – Pani Patrycji Foremskiej, która jest autorką tych pięknych fotografii poniżej.

Patrycja Foremska Fotografia wspiera nas w różnych projektach, w których bierzemy udział jako szkoła (życie codzienne szkoły, Targi, materiały promocyjne, Drzwi Otwarte itp.).

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Aktualności, Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna, Patronacki Profil Politechniczny.