W piątek, 30 listopada 2018 roku, w ramach współpracy naszego liceum z Wydziałem Prawa i Administracji UAM uczniowie klasy 2b (o profilu prawniczo-medialnym) mieli okazję przekonać się o potrzebie znajomości prawa w życiu codziennym.
Dr Jędrzej Jerzmanowski specjalizuje się w zakresie prawa handlowego. Spotkanie z nim było dla nas szansą na rozmowę i warsztaty z czynnie działającym radcą prawnym. Otrzymaliśmy podstawową wiedzę i garść niezbędnych wskazówek z zakresu prowadzenia własnej działalności w przyszłości w formie spółek handlowych.

Niebawem, 19 grudnia 2018 roku, szkolenie prawnicze, a już w styczniu będziemy gościć przedstawicieli Sądu Okręgowego w Poznaniu, którzy rozpoczną zajęcia dotyczące stosunku pracy. To tematyka, która jest dla nas niezbędna w dorosłym życiu. Cieszymy się z różnorodnych możliwości pozyskiwania wiedzy prawniczej.

Posted in Aktualności, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna.