W sobotę 26 maja 2018 odbyła się w naszej szkole sesja egzaminacyjna języka angielskiego First Certificate in English for Schools na poziomie B2.

Grupa uczniów naszej szkoły po raz kolejny zmierzyła się z czterema częściami testu: czytaniem, pisaniem, słuchaniem i mówieniem. Zadania wymagały od kandydatów nie tylko doskonałej znajomości języka angielskiego, ale też umiejętności logicznego myślenia i kreatywności.

Miejmy nadzieję, że poszło im jak najlepiej, a wyniki będą ukoronowaniem wysiłku włożonego w przygotowanie się do tego niełatwego egzaminu.

Tekst: Katarzyna Durczak, kl. 3b

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Aktualności, Informacje, Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna.