Podaj karmę, łapa wraca… Takimi słowami rozpoczęty został pierwszy koncert charytatywny MiniCharity w nowej siedziby 38. Liceum przy ulicy Drzymały. Piątkowy wieczór 29 listopada 2019 roku spędziliśmy w niesamowitej atmosferze zapewnionej przez ogromnie utalentowanych młodych artystów z nie tylko naszej szkoły. Repertuar był tak różnorodny, że każdy – z licznej widowni – mógł znaleźć coś dla siebie.

Koncert nie odbyłby się bez pana Rafała Zakrzewskiego – pomysłodawcy i głównego organizatora, który musiał wykazać się ogromnymi pokładami cierpliwości i spokoju wobec tak licznej grupy tak różnych artystów. Należy wspomnieć o niezastąpionej pomocy wolontariuszy, którzy czuwali nad organizacją oraz samym przebiegiem imprezy.

Zebraliśmy 70 kilogramów karmy oraz ponad 800 złotych, które zostaną przekazane schronisku w Przyborówku. Dziękujemy!

Anna Wozińska

MiniCharity zakończył się pełnym sukcesem. Było świetnie muzycznie – to zasługa naszych artystów szkolnych, jak i Hoi Polloi. Szkolną aulę udało się zamienić na profesjonalnie wyglądającą scenę muzyczną dzięki firmie MusicBox (nagłośnienie i oświetlenie Jadwiga i Alfred Zakrzewscy). Dzięki pani Jadwidze Zakrzewskiej udostępniono zdjęcia. Dziękuję wszystkim za udział.

Gorąco dziękuję wolontariuszom i prowadzącym, artystom i organizatorom scenicznym, dyrekcji 38. Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu za udostępnienie miejsca, a specjalnie pani Teresie za dokarmianie nas :-).

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Informacje, Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna, Patronacki Profil Politechniczny.