POLISH SCHOOLS DEBATING CHAMPIONSHIPS

W listopadzie grupa naszych uczniów z klas drugich i trzecich, pod opieką p. Fabiana Kropidłowskiego oraz p. Piotra Matuskiego, wzięła udział w POLISH SCHOOLS DEBATING CHAMPIONSHIPS w Warszawie.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w następujących składach:

– I drużyna: Mikołaj Łukaszewicz (kl. IIIC), Szymon Bręk (kl. IIIE), Georgii Stepanov (kl. IID)      – 14 miejsce,

– II drużyna: Olga Grumowicz (kl. IIIB), Wojciech Gawroński (kl. IIA), Agata Wilamowska (kl. IIB) – 30 miejsce,

Był to nasz drugi występ w turnieju debat anglojęzycznych i jednocześnie debiut w formacie debat akademickich (World Schools Style debate).

Zdobyte doświadczenie, kontakty nawiązane w środowisku debatanckim oraz niesamowicie inspirująca atmosfera dodały nam sił do podejmowania kolejnych kroków w drodze do zwycięstwa w przyszłości!

Radzie Rodziców dziękujemy za sfinansowanie wyjazdu, natomiast uczniom i uczennicom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłorocznej edycji turnieju.

Posted in Informacje.