Sukces naszych uczniów w Drużynowym Konkursie Matematyczno-Informatycznym KOALA

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli ogromny sukces w Drużynowym Konkursie Matematyczno-Informatycznym KOALA.

Drużyna gimnazjalistów Pelargonie w składzie: Kosma Kasprzak (klasa G2B), Grzegorz Świąder (klasa G3C), Jan Majchrzak (klasa G3C) i Olga Kokorniak (klasa G3C) zajęła w zawodach półfinałowych pierwsze miejsce, pokonując z dużą przewagą wszystkie inne drużyny – także licealne.

Druga drużyna gimnazjalistów Skaczące Kangurki w składzie: Aniela Gębicka (klasa G3D), Dominika Podgórska (klasa G3D), Anna Szymkowiak (klasa G3D), Karolina Mielnik (klasa G3D) zajęła drugie miejsce wśród drużyn gimnazjalnych i nie dostała się do finału tylko dlatego, że szkołę może w nim reprezentować tylko jedna drużyna.

Serdecznie gratulujemy sukcesu obu drużynom, a za Pelargonie będziemy trzymać kciuki podczas finału.

Nauczyciele matematyki i informatyki

Autor zdjęcia: Antoni Alves, kl. G3C

Posted in Aktualności, Informacje.