We wtorek, 9 stycznia uczniowie naszej szkoły, przygotowujący się do egzaminu FCE, uczestniczyli w warsztatach Jak bez strachu i skutecznie zdać część ustną egzaminu?

W czasie dwugodzinnych zajęć, prowadzonych przez pana Bartosza Brzozę – egzaminatora egzaminów międzynarodowych British Council, uczniowie zapoznali się ze strukturą egzaminu FCE, ze szczególnym uwzględnieniem jego części ustnej. Następnie przyszedł czas na część praktyczną; uczniowie mogli zapoznać się z autentycznymi materiałami egzaminacyjnymi oraz przygotować i przedstawić wypowiedzi ustne do każdej części egzaminu. Po każdym module pan Bartosz Brzoza udzielał naszym uczniom cennych wskazówek.

Szkolenie zakończyło się obejrzeniem instruktażowego filmu z autentycznego egzaminu FCE.

Mamy nadzieję, że warsztaty pomogą naszym uczniom w osiągnięciu jak najlepszych wyników na egzaminie próbnym w styczniu oraz podczas właściwej próby w maju.

Posted in Akademicki Profil Ekonomiczno-Językowy, Informacje, Patronacka Klasa Medyczno-Psychologiczna, Patronacka Klasa Prawniczo-Medialna, Patronacki Profil Politechniczny.