Kolejny udany festyn za nami!

Wszystkim osobom, na które tego dnia mogliśmy liczyć, dziękujemy!

W szczególności chcielibyśmy podziękować osobom prowadzącym: Kasi Pawlak i Lizie Borowik–Przysiężnej, wszystkim naszym zdolnym Artystom, Dyrektorowi – Andrzejowi Kabali za oprawę muzyczną, Uczniom i ich Wychowawcom za przygotowanie stoisk, Nauczycielom i Uczniom zaangażowanym w przygotowanie sceny. Dziękujemy też Pani Gabrieli Tobole za wsparcie naszego festynu, Pani Joannie Radziejowskiej za umożliwienie nauki szydełkowania, ekipie Kasi Rynarzewskiej za niezapomniane pokazy, Samorządowi Uczniowskiemu i wszystkim, bez których ta impreza nie odbyłaby się.

Podczas festynu byliśmy świadkami takich występów jak:

• "Square Hammer"- Ghost (cover): Not So Keen: Doughnut, Ameo, Jula, Maja
  • "Fire Of Your Soul"- Not So Keen (autorska): Doughnut, Ameo, Jula, Maja
  • "Don't You Remember" Adele: Lena Jóźwiak (wokal), Bartłomiej Giefing (pianino), Michał Pomianowicz-Bartkowiak (perkusja)
  • „Dandelions” - Ruth B.: Alicja Batóg – wokal, Bartłomiej Giefing (pianino), Michał Pomianowicz-Bartkowiak (perkusja)
  • "Be Sweet" - Japanese Breakfast: Maria Dąbrowska (wokal), Zofia Kraszewska (pianino), Krzysztof Ratajszczak (gitara elektryczna), Zuza Nitschke (bas), Michał Pomianowicz-Bartkowiak (perkusja)
  • "Samuraj” (Helena) - Ofelia: Maria Dąbrowska (wokal), Marianna Ławrynowicz (drugi głos/chórki), Zofia Kraszewska (pianino), Krzysztof Ratajszczak (gitara elektryczna), Zuza Nitschke (bas), Michał Pomianowicz-Bartkowiak (perkusja)
  • „Mocna” - Marta Podulka: Apolonia Dudek (wokal), Zofia Kraszewska (pianino), Krzysztof Ratajszczak (gitara elektryczna), Maja Giełda (perkusja)
  • „Back To Black” - Amy Winehouse: Giselle Czureja (wokal), Michał Borawski-Reks (pianino), Zuzanna Nitschke (bas), Natasza Gaca (perkusja)
Posted in Aktualności.